Vítejte na AZA TRADE, s.r.o.

Investiční společnost AZA TRADE, s.r.o. byla založena roku 2000 a na českém trhu působí především v oblasti developementua realit. Specializujeme se na investice do výjimečných lokalit s velkým potenciálem. Naše společnost není jen developerem a investiční společností, ale také hrdým podporovatelem českého sportu a mládeže.

Více o společnosti

Realizované projekty

 • Prague Airport park

  Praha

  Největší český business park vyroste na křižovatce vzdušných cest, v bezprostřední blízkosti mezinárodního letiště Praha-Ruzyně. Multifunkční konferenční centrum a moderní kancelářské budovy obklopené parkem a zahradami poskytnou nadstandardní komfort a profesionální zázemí pro práci i odpočinek.

 • Čestlice - renesance České vesnice

  Praha - Čestlice

  Rezidenční komplex, Stavební parcely, Komerční prostory Promyšlený urbanistický koncept projektu v Čestlicích poskytuje unikátní příležitost komfortního bydlení v rodinných domcích nebo originálních startovacích bytech a také možnost podnikání v nově rozšířeném centru obce. To vše ve velmi žádané lokalitě s maximální občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností.

 • Rezidenční komplex Nouzov

  Unhošť

  Rezidenční projekt Nouzov - Lesní divadlo nabízí velkorysé stavební pozemky, navazující na tradici vilové čtvrti z období první republiky. Atraktivní lokalita 30 minut za Prahou představuje ideální spojení komfortu luxusní rezidenční čtvrti s bydlením uprostřed krásné přírody.

 • Logistický areál Vimbau

  Praha - Libuš

  Logistické centrum v Praze-Kunraticích nabízí na 17,5 ha kancelářských, skladových a prostor, ale také volných ploch k parkování nebo skladování zboží. To vše s kompletní infrastrukturou, technickým zázemím, údržbou i ostrahou.

 • Lovecký zámek Favorit

  Praha

  Rokokový lovecký zámek Favorit je atraktivní především svou polohou uprostřed krušnohorských lesů a přitom jen pár kilometrů od známého lázeňského trojúhelníku. Tato lokalita poskytuje ideální podmínky pro relax a může být také skvělou alternativou k bydlení ve městě.

+420 224 494 439

Novinky

 • Nouzov

  1.11.2017

  Vybrané stavební pozemky projektu Nouzov jsou k dispozici za sníženou cenu

 • Prague Airport Park

  30.10.2017

  Zpracovává se dokumentace ke stavebnímu povolení

Partneři