O společnosti

Investiční společnost AZA TRADE, s.r.o. byla založena roku 2000 a na českém trhu působí především v oblasti developementu a realit. Specializujeme se na investice do výjimečných lokalit s velkým potenciálem. Každý z našich projektů má na starosti tým zkušených odborníků, kteří jej řídí a zodpovídají za jednotlivé fáze projektu. Obchodní filozofií  společnosti AZA TRADE je vytvořit  síť spolehlivých obchodních partnerů: architektů, stavebních firem, realitních makléřů apod., kteří s námi na jednotlivých projektech úzce spolupracují.

Naše společnost není jen developerem a investiční společností, ale také hrdým podporovatelem českého sportu a mládeže. V letošním roce jsme podporovali dvě posádky českých veslařů na jednom z nejstarších evropských veslařských závodů a to na 101. ročníku Pražských Primátorek, který se konal první, resp. druhý červnový víkend. Naše podpora byla směřována na osmiveslici dívek, převážně reprezentantek ČR, které startovaly za Veslařský Klub Slavia Praha (ve složení:  Šírerová T., Nováková M., Žabová L., Stillerová M., Antošová L., Čvančarová D., Bruncvíková L., Kopecká K. a kormidelnice Víchová S., trenér. Mgr. Josef Lukš.) a osmiveslici mužů, taktéž většinou reprezentantů ČR, kteří startovali pod hlavičkou Veslařského Klubu Slavia Praha ve společenství s armádním klubem Dukla Praha (ve složení Hollas O., Bruncvík M., Houska J., Buzrla P., Basl M., Koloc J., Melichar P., Jirka D. a kormidelní Šuma M., trenér Sergey Krutyakov).

Pokud jste osobně nebyli fandit, nebo nesledovali přímý přenos České televize, pak doručujeme shlédnout výběr nedělních finálových jízd na webovém portálu České televize.

Hlavní závod Mužských osmiveslic: http://www.ceskatelevize.cz/sport/ostatni/275939-101-primatorky-ovladla-osmiveslice-dukly-se-synkem/

Kompletní nedělní přenos: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10579148439-veslovani/214471291383103-prazske-primatorky-2014 - kdy závod s „našimi“ dívkami začíná v čase 24:05,0 záznamu a „naši“ muži v čase 45:26,0 záznamu.

a naše heslo: „S námi jste u vesla!

Vedení společnosti:

Ruslan Aushev - ředitel společnosti

PhDr. Miroslav Vítek - obchodní ředitel

 

+420 224 494 439