Rezidenční komplex Nouzov Unhošť

Základní info

Počet pozemků:
36
Minimální plocha pozemku:
2000 m2
Průměrná cena:
1850 Kč/m2
zobrazit web

Rezidenční projekt Nouzov nabízí stavební pozemky o nadstandardní výměře, v atraktivní lokalitě zvané Lesní divadlo v katastru obce Unhošť. Pozemky navazují na původní vilovou zástavbu osady Nouzov z první republiky a poskytují jedinečnou kombinaci veškerého komfortu luxusního rezidenčního bydlení a nádherné okolní přírody.

Velikost pozemků je minimálně 2000 m2, což koresponduje s okolní vilovou zástavbou a umožňuje využít nadstandardní plochu i pro atypické architektonické řešení domů. Parcely citlivě zasazené do okolního lesa v maximální míře respektují soulad mezi bydlením a přírodou.

Hlavní devizou lokality je bezesporu čisté ovzduší a nádherné okolí. Místní obyvatelé oceňují dostatek soukromí, klidné bydlení uprostřed zeleně a přitom s rychlým spojením do Prahy. Kompletní infrastruktura je zabezpečena z nedaleké Unhoště, nejbližší obchod a restaurace jsou v půl kilometru vzdálených Malých Kyšicích.

 • nadstandardní parcely na dobré adrese
 • místo s historií, navazující na prvorepublikovou vilovou zástavbu
 • uprostřed přírodního parku Povodí Kačáku, obklopeného CHKO Křivoklátsko a CHKO Česká kras
 • 30 minut autem do centra Prahy
 • spolupráce s firmou Platz Haus 21 GmbH, partnerem pro výstavbu moderních rodinných domů špičkové kvality, speciálně navržených pro projekt Nouzov
 • velkorysá výměra pozemků, vhodná i pro atypické architektonické projekty
 • pro klienty, kteří ocení klid a soukromí

Stavební pozemky se nacházejí v osadě Nouzov, 2,5 km jihozápadně od hranice městské zástavby Unhoště. Lokalita je zde známa pod názvem Přírodní divadlo nebo také Lesní divadlo a je ohraničena ulicemi Unhošťská, Na Lukách, Lesní a ze tří stran lesem vypínajícím se nad údolím Černého potoka. Autem se sem dostanete po silnici č. 118 (spojující Beroun a Kladno), odbočka na pozemky ze silnice má GPS souřadnice 50°3'54.884"N, 14°5'51.553"E.

 • 13 kilometrů západně od hranice Velké Prahy
 • 2,5 km jihozápadně od hranice městské zástavby Unhoště
 • 16 km po staré silnici nebo 19 km po R6 na Pražský okruh
 • 8 km do Kladna, 14 km do Berouna
 • spojení autobusovými linkami (A30, A31, A32) do Unhoště, Prahy, Kladna, Berouna a Příbrami

Nouzov byl ještě v 19. století chudou ovčáckou vsí, ale právě díky příznivé poloze na samém okraji křivoklátských lesů si osadu ve dvacátých letech 20. století zvolila pražská společenská smetánka jako ideální místo pro letní pobyt. Popularita místa nadále rostla i ve třicátých letech, kdy byl u minerálního pramene Čeperka postaven lázeňský dům. S postupnou proměnou letních bytů na rezidenční vily obklopené rozlehlými zahradami rostla i prestiž Nouzova jako dobré adresy.

Název Lesní divadlo nese lokalita podle přírodního amfiteátru, který na místě stavebních pozemků stával v meziválečném období. Romantická okolní krajina charakterizovaná potoky a starými mlýny je součástí přírodního parku Povodí Kačáku, vklíněného mezi Chráněnou krajinnou oblast Křivoklátsko a Chráněnou krajinnou oblast Český kras.

V okolí jsou také výborné podmínky pro sportovní vyžití, které nabízí široká síť turistických tras nebo 2 km vzdálený sportovní areál s tenisovými kurty, bazénem a golfovým hřištěm.

Jediným negativním rysem lokality je relativní blízkost ruzyňského letiště, která by mohla odradit zájemce citlivější na akustické podněty. S plánovaným vybudováním paralelní dráhy pražského letiště by měl být tento problém odstraněn.

Kontakt

PhDr. Miroslav Vítek

+420 602 373 767

Partneři