Luxusní vila v Bubenči Praha - Bubeneč

Základní info

Celková plocha:
934 m2
Plocha pozemku:
1400 m2
Počet pokojů:
15 (7 ložnic)
Počet podlaží:
4

Unikátní vila se nachází přímo v srdci prestižní vilové čtvrti Bubeneč. Patnáct pokojů je kompletně vybaveno italským a španělským nábytkem v nejvyšší kvalitě. Na podlahách jsou ornamentální parkety, stropy jsou zdobeny štuky. Dominantou objektu je bezesporu reprezentativní obývací pokoj s krbem a knihovnou.V luxusní vile je k dispozici sedm ložnic (z toho tři s vlastní koupelnou a šatnou), pracovna a společenská místnost či herna. Kuchyň je vybavena nejkvalitnějšími spotřebiči a je propojena se stylovou stříbrnou jídelnou. Přímo ze společenských prostor je vybudován vstup na terasu a zahradu s okrasnými dřevinami, vhodnou k pořádání zahradních party. Ve sníženém přízemí vily bylo nově zřízeno luxusní spa s bazénem, vířivkou, saunou, parní lázní a prostorem pro taneční místnost, tělocvičnu či fitness. Součástí objektu je i plně vybavená security místnost pro ostrahu 24 hod. denně. Všechna poschodí jsou propojena moderním proskleným výtahem. K vile náleží dvě prostorné garáže a venkovní prostor pro parkování dalších tří vozů.

Pražská Bubeneč je prestižní adresou diplomatů. Zdejší vilová čtvrť nabízí klid, příjemnou atmosféru a především dostatek soukromí.

Prestižní lokalita disponuje plnou občanskou vybaveností (banky, školy, obchody), ale poskytuje také mnoho příležitostí pro společenský, kulturní i aktivní sportovní život. Největší pražský park Stromovka se nachází pár minut od rezidence, Pražský hrad je vzdálen cca 20 minut chůze.

Dobrá dostupnost osobním automobilem se v budoucnu ještě zlepší dobudováním tunelu Blanka. Rychlé spojení do centra zajišťuje také MHD (metro, autobusy).

Kontakt

PhDr. Miroslav Vítek

+420 602 373 767

Partneři