Logistický areál Vimbau Praha - Libuš

Základní info

Celková plocha:
175 000 m2
Kanceláře:
10 645 m2
Sklady:
34 986 m2
Otevřené plochy:
67 419 m2
Komunikace:
73 432 m2
zobrazit web

Polyfunkční areál o ploše více než 17,5 ha tvoří ucelené území s vlastní, do značné míry nezávislou, infrastrukturou: komunikacemi, energetikou, datovou kabeláží, technickým zázemím, údržbou i ostrahou.

Nájemní prostory zahrnují jak kanceláře, sklady, výrobní haly a další nebytové prostory, tak otevřené plochy - zpevněné i nezpevněné, vhodné ke skladování zboží, odstavení těžké techniky, umístění autobazarů apod. a parkování.

Velký rozvojový potenciál areálu umožňuje do značné míry přizpůsobit nájemní prostor individuálním požadavkům klienta. Pravidelné reinvestice do modernizace zvyšují kvalitu nájemních prostor areálu, kde v současné době podniká více než 200 firem.

  • pestrá nabídka nebytových prostor i volných venkovních ploch
  • strategická poloha v blízkosti D1
  • kompletní infrastruktura a dokonalé technické zázemí
  • flexibilita a možnost vyjít vstříc nejrůznějším individuálním požadavkům nájemců
  • široká škála využití prostor: kanceláře, lékařské ordinace, sklady, výrobní haly, venkovní parkovací stání, odstavení techniky, autobazary apod.

Počet nájemců rok od roku roste. K dispozici jsou zde i služby, mj. advokátní kancelář, lékařské ordinace, restaurace, kadeřnictví apod. Ke krátkodobému pronájmu poskytujeme také konferenční prostory.

IT infrastruktura zahrnuje jak telefonní linky, tak datové služby. Kromě připojení k internetu zajišťujeme i kompletní webhostingové služby, založené na vlastní HW i SW vybavení, umístěné přímo v areálu. Areál disponuje vlastní trafostanicí a energocentrem, odkud je energie centrálně dodávána všem uživatelům areálu. Provozovatel areálu provozuje i centrální zdroj tepla, na který je napojena většina budov umístěných nejen v areálu, ale i v blízkém okolí.

Areál je tak postupně přetvářen v moderní byznys park, poskytující všem uživatelům rok od roku kvalitnější zázemí, dostatečný prostor a klid pro úspěšné podnikání.

Logistický areál o rozloze více než 17,5 hektarů se nachází v Praze 4, na rozhraní území Libuše a Kunratic.

Atraktivita lokality spočívá především v dobré dopravní dostupnosti z centra Prahy i dálnice D1.

Kontakt

Ing. David Kučera

+420 725 461 555

Partneři